PLATNÝ CENÍK OD 1.1.2024

BRZY BUDE AKTUALIZOVÁN I V SEKCI CENÍKU.

CENÍK

Zavřít

Lash Filler

Krásné, husté a silné řasy. Přirozeně!

Očima mluvíme, vyjadřujeme emoce, prožitky. Jsou symbolem ženskosti, něhy i sexappealu. Každá žena chce mít proto zdravé, tedy husté, dlouhé a silné řasy, které umocní výraz jejích očí a dodají hloubku a smyslnost jejímu pohledu. Co umí řasenka, to všechny dobře víme. Pocit marnosti však na nás přichází, když se večer musíme odlíčit. Jak z toho ven? Jak mít stále krásné a výrazné řasy? Za jejich tajemstvím se skrývá kvalitní výživa.

  • profesionální péče o přírodní řasy
  • garance vysoké kvality a účinnosti
  • zesílení řas až o 24%
  • řasy jsou zaoblené, lesklé, zdravé a jemné na dotek
  • dodává výživu řasové cibulce -> ovlivňuje strukturu řas i měsíce po aplikace

lash filler

JAK TO FUNGUJE?

InLei® je italská značka, jejíž produkty se vymýšlejí, vyvíjejí a vyrábějí v Itálii od prvopočáteční abstraktní myšlenky až po konkrétní finální produkt. Všechny produktové řady směřují k péči a zkrášlení přírodních (vlastních) řas a obočí. InLei® je záruka mimořádné kvality. Každý jednotlivý výrobek prošel konkrétními testy, které jsou regulovány a vycházejí z legislativy EU. Řada InLei® "LASH FILLER" dosáhla skvělých výsledků v testech provedených v Milánském vědeckém institutu jak v ohledu snášenlivosti obsažených látek, tak vysoké účinnosti přípravku. Přírodní řasy se natočí a fixují pomocí kombinace přípravků InLei®. Postup zahrnuje i pigmentací řas: všechny produkty svou účinnost vzájemně podporují.

lash filler inlei

Vhodné pro všechny ženy, které mají světlé řasy, řasy rostoucí směrem dolů a potřebují výživu a které chtějí mít výraznější pohled. 

UPOZORNĚNÍ: pokud máte hormonální změny, při těhotenství, užívání léků, apod... nemusí být aplikace viditelná...