PLATNÝ CENÍK OD 1.1.2024

BRZY BUDE AKTUALIZOVÁN I V SEKCI CENÍKU.

CENÍK

Zavřít

Chemický peeling

Během kosmetického ošetření jsou použity látky přírodního původu, které působí na pleť, jako silný hloubkový peeling. Použité kyseliny mají exfoliační a regenerační účinky na pleť a jsou důležitým faktorem při řešení všech kosmetických nedostatků a problémů pokožky. Jejich působení má pozitivní vliv na akné, vrásky, pigmentové skvrny, jizvy i strie a obecně při jakékoliv nedokonalosti pleti.

Opravte nedokonalosti svojí pokožky pomocí hloubkového peelingu. 

Odlíčení a tonizace pleti, čištění pleti, aplikace chemického peelingu dle potřeb pleti, jemná masáž, maska, závěrečná péče.

Během ošetření ACID LINE je Vám vybrán takový průběh kosmetického ošetření, který respektuje potřeby právě Vaší pleti. Vaše pleť může být ošetřena kyselinou glykolovou, mandlovou, kojovou a mléčnou.

Chemický peeling s Eberlin Biocosmetics.

Značka kosmetiky Eberlin Biocosmetics představuje koncept kosmetické péče o pleť, určený jak pro profesionální použití v salonu, tak pro domácí použití. Společnost byla založena v roce 1984 ve Španělsku a má za sebou již více než 37 let výzkumu a vývoje kosmetických produktů. Filozofií společnosti Eberlin je použití přírodních látek v kombinaci s čistými přírodními extrakty a velmi koncentrovanými biologicky aktivními látkami. Společnost Eberlin má jako jedna z mála kosmetických společností vlastní laboratoře, ve kterých se zabývá výzkumem a vývojem moderních přírodních kosmetických produktů, které splňují veškerá očekávání týkající se účinku působení na pleť a tělo.

chemický peeling