KRÁSNÝ DEN

Pracovní doba v mém salonu Úterý a Čtvrtek od 14-18:30hod. a Sobota 9-12hod.

!!!!NOVINKA!!!!

MADEROTERAPIE PRO KRÁSNÉ TĚLO BEZ CELULITIDY, NEROVNOSTÍ, DVOJITÉ BRADY A VRÁSEK....

OBJEDNÁVEJTE SE JIŽ NYNÍ NA tel. 733 537 636 (nejlépe sms) nebo na fb:https://www.facebook.com/andykosmetika

Zavřít

Kosmetické ošetření

Občas se stane každé z nás, že se dostane do časové tísně a místo ranní péče o pleť dobíhá tramvaj. Nemělo by to však být pravidlem. Během spánku dochází v pleti k regeneračním procesům, důsledkem čehož se vyplavují na povrch nečistoty. Proto je nutné i ráno obličej a dekolt důkladně čistit a připravit je na sluneční paprsky a pracovní kolotoč. 

Stačí dvě minuty, během kterých naneseme mycí emulzi, čistící pěnu a zbavíme pokožku odumřelé kůže a mazu. Následně aplikujeme krém, který odpovídá našemu typu pleti, pěstící olej nebo sérum. Pleť tak zůstane celý den v kondici. 

Přijďte si odpočinout...

Pracuji s českou přírodní aromaterapeutickou kosmetikou Maat a kvalitní přírodní Německou kosmetiku LR Health & Beauty.

Na výběr máte ze 3 možností ošetření

- Mini kosmetika - zaměřena na hloubkové čištění + detoxikační maska + úprava obočí (barvení není zahrnuto v ceně) a konečná     ošetření(kolagen, krém vhodný pro Váš typ pleti, oční krém)

- Kosmetika standart - odlíčení, peeling, hloubkové čištění, úprava+barvení obočí, masáž obličeje, detoxikační maska, konečná úprava(kolagen, krém vhodný pro Váš typ pleti, oční krém) + extra masáž rukou Zdarma

- Kosmetika Deluxe - odlíčení, peeling, hloubkové čištění, úprava+barvení obočí, barvení řas, depilace v obličeji, masáž obličeje, detoxikační maska, konečná úprava(kolagen, krém vhodný pro Váš typ pleti, oční krém) + extra masáž rukou Zdarma

Ráda Vám pomohu s výběrem  vhodné kosmetiky pro péči u Vás doma. 

Těším se na Vaši návštěvu.

   péče o pleť