PLATNÝ CENÍK OD 1.1.2024

BRZY BUDE AKTUALIZOVÁN I V SEKCI CENÍKU.

CENÍK

Zavřít

Kosmetické ošetření

Občas se stane každé z nás, že se dostane do časové tísně a místo ranní péče o pleť dobíhá tramvaj. Nemělo by to však být pravidlem. Během spánku dochází v pleti k regeneračním procesům, důsledkem čehož se vyplavují na povrch nečistoty. Proto je nutné i ráno obličej a dekolt důkladně čistit a připravit je na sluneční paprsky a pracovní kolotoč. 

Stačí dvě minuty, během kterých naneseme čistící pěnu a zbavíme pokožku odumřelé kůže a mazu, dočistíme pleťovou vodou nebo mlékem a vyrovnáme tak PH. Následně aplikujeme krém, který odpovídá našemu typu pleti, pěstící olej nebo sérum. Pleť tak zůstane celý den v kondici. 

Přijďte si odpočinout...

Pracuji s kvalitní Německou kosmetiku LR Health & Beauty.

Na výběr máte ze 3 možností ošetření

- Mini kosmetika - odlíčení, hloubkové čištění, ultrazvuková špachtle, detoxikační maska, úprava obočí konečná ošetření (kolagen, krém vhodný pro Váš typ pleti, oční krém), zažehlení žehličkou dle typu pleti.

- Kosmetika standart - odlíčení, hloubkové čištění, ultrazvuková špachtle, úprava+barvení obočí, depilace, masáž obličeje, mini masáž hlavy detoxikační maska, konečná úprava(kolagen, krém vhodný pro Váš typ pleti, oční krém) zažehlení žehličkou.

- Kosmetika Deluxe - odlíčení, hloubkové čištění, ultrazvuková špachtle, úprava+barvení obočí, barvení řas, depilace v obličeji, masáž obličeje, maderoterapie obličeje, detoxikační maska, konečná úprava(kolagen, krém vhodný pro Váš typ pleti, oční krém) zažehlení žehličkou, antistresová masáž hlavy.

Ráda Vám pomohu s výběrem  vhodné kosmetiky pro péči u Vás doma. 

Těším se na Vaši návštěvu.

   péče o pleť